ABOUT US

درباره فوکا صنعت صبا

درباره ما

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و اختراع دستگاه­های مدرن در صنعت و استفاده از آن، برطرف شدن نیازهای جوامع انسانی تسهیل شده است، از این رو شریدر دستگاه خردکن آهن­آلات قراضه می­باشد که در ذوب و فرآوری موادی چون آهن و فولاد کارایی  بسیاری دارد. در عملیات ذوب آهن، عوامل مهمی از جمله کاهش مصرف انرژی و عدم آسیب به محیط­زیست بسیار حائز اهمیت است. این دستگاه موجب کاهش زمان ذوب در صنعت فولاد و هم­چنین از بین رفتن ناخالصی­ها شده و در ایجاد همگن­سازی بین مواد تاثیرگذار است. تمام مراحل ذوب آهن از زمان فشرده­سازی تا برشکاری باید مکانیزه باشد. با توجه به روش­های ذوب قدیمی این دستگاه سرعت عمل بیشتری به انجام این فرآیند می­دهد.

همانطور که می­دانیم منابع آهن در سراسر نقاط دنیا محدود است و بازیافت این مواد امری طبیعی بوده  و خردکن آهن قراضه به دلیل عملکرد بالا، در صنعت فولاد بسیار اهمیت دارد. امروزه آهن­آلات و ضایعات آن در بین زباله­ها بخش بزرگی را به خود اختصاص داده است و بدیهی است که باید بازیافت شود و مجددا به چرخه­ی تولید و استفاده باز گردد.

شرکت فوکا صنعت صبا با استعانت از خداوند متعال و بر اساس نیازهای صنعت و جامعه در زمینه بازیافت ضایعات و خرده­های فلزی واسقاط خودروهای فرسوده سبک و سنگین فعالیت خود را از سال 1396 به طور رسمی در زمینی به مساحت 65000 متر مربع واقع در کیلومتر 70 جاده زنجان – میانه جنب نیروگاه برق سلطان آباد آغاز نموده است.

این شرکت مجهز به دستگاه­های پیشرفته خردکن (شریدر) با ظرفیت تولید سالیانه 150 هزار تن فرآوری انواع قراضه آهن و همچنین اسقاط خودروهای فرسوده و موتورسیکلت با ظرفیت 20 هزار دستگاه فعالیت دارد.